Meist

Meie väärtused

Hinnatud tegija!

Meie ettevõttes töötab suure kogemustepagasiga meeskond, kelle eesmärgiks on pakkuda klientidele parimaid ja kaasaegsemaid lahendusi, muutes ruumide sisekliima hoidmise mugavamaks, efektiivsemaks ja tervislikumaks.

Oleme teostanud palju erinevaid objekte saunamajadest kuni tööstushooneteni välja ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumad tellijad.

Tänaseks oleme ventilatsiooniturul tegutsenud juba üle 10 aasta. Meie põhitegevusalaks on teemantpuurimine, ventilatsiooni süsteemide paigaldus ja hooldus.

Augumeister OÜ pälvis Eduka Eesti Ettevõtte tiitli aastatel 2015 – 2019 ja 2019 – 2023. Tunnustust jagatakse heade finantstulemuste, eeskujuliku maksukäitumise ja rahvusvahelise aktsepteerituse eest. A-grupi krediidireiting annab kindluse, et tegemist on usaldusväärse ettevõttega.

Meie missioon

Augumeistri missiooniks on pakkuda esmaklassilisi ventilatsiooni- ja teemantpuurimisteenuseid, mis annavad ehitustööstusele võimaluse saavutada oma eesmärgid ületamatu täpsuse ja tõhususega.

Meie visioon

Augumeistri visioon on innovatsiooni, kvaliteedi ja jätkusuutlikkuse kaudu uuesti määratleda ventilatsiooni- ja teemantpuurimistööstuse tippstandardid. Meie eesmärk on olla tehnoloogiliste edusammude esirinnas, seades ohutusele, tõhususele ja kvaliteedile uued mõõdupuud. Oleme pühendunud oma klientide, töötajate ja kogukondade ootustele vastamisele

Oleme pühendunud:

Tipptasemel innovatsioonile:

meie tehnika ja tehnoloogia pidev täiustamine, et pakkuda lahendusi, mis vastavad klientide muutuvatele vajadustele.

Ohutuse tähtsustamisele:

meie töötajate, klientide ja teenindatavate kogukondade tervise ja ohutuse tagamine kõrgeimate ohutusstandardite range järgimise kaudu.

Partnerlussuhete edendamisele:

meie klientidega püsivate suhete loomine usalduse, läbipaistvuse ja võrratu teeninduse kaudu, mis tagab iga projekti edu

Teeme koostööd

Miks valida meid?

Loe täpsemalt, miks oleme just meie kõige sobilikumad.

Pikaaegne kogemus

Võid meie ehitatud süsteemis kindel olla. Pikaaegne kogemus tagab töö vastavuse ohtus- ja kvaliteedinõuetele.

Kiire tööprotsess

Teostame töö kiirelt, kvaliteetselt ning õigeaegselt.

Hinnatud koostööpartnerid

Meie koostööpartnerite hulka kuuluvad oma ala parimad ettevõtted.